Panele akustyczne - Wafle akustyczne - Wibroizolacje, Systemy wygłuszań akustycznych

  Sufity podwieszane, sufity wiszące dekoracyjne i akustyczne

 

Powszechne rozwiązania sufitów podwieszanych i wiszących, które są stosowane ze względu na funkcjonalność, estetykę, komfort akustyczny i dbałość o środowisko naturalne, stały się nieodzownym elementem dzisiejszej architektury.

Sufity modułowe typ: Armstrong, Heradesign, sprawdzają się na dużych powierzchniach: sale wystawowe, sklepy, hotele, salony fryzjerskie, szpitale, lotniska itp., jak również w zastosowaniu niekomercyjnym domowo-prywatnym, stosowane także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Konfiguracja poszczególnych elementów dekoracyjnych, w rozmaitych układach przestrzennych, dostarcza projektantom możliwości dowolnej aranżacji, a klientom dużego wyboru. Wykonujemy sufity głównie na płytach modułowych, mineralnych, drewnianych oraz na bazie żywicy. Stelaż w standardzie metal, z wkładem kształtek pochłaniających dźwięk.

Materiały pochłaniające dźwięk, stosowane na powierzchnie wewnątrz pomieszczenia, redukują odbicia fal, które na nie padają, co pozwala na ograniczenie w pomieszczeniu efektu występowania echa. Powierzchnia sufitu jest najczęściej jedyną znaczącą powierzchnią w pomieszczeniu, na której nie występują żadne inne elementy rozpraszające dźwięk. Dzięki sufitom podwieszanym i wiszącym można zdecydowanie wpłynąć na akustykę pomieszczenia poprzez zastosowanie materiałów o odpowiednio dobranym poziomie wskaźnika pochłaniania dźwięku. Pozwala to na uzyskanie lepszych efektów o 48-56% od zwykłego sufitu KG i pochłanialności od 30 dB.
W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: biuro@mastem.pl

 

 

wzory dostępnych płyt:

 

Z grupy Heradesign:

Fine, Super fine, Micro, Plano, Plus, krawędzie systemowe GK,AK-00, AK-01, AK-02/5, SK-04, SK-05, SK-06.Systemy szynowe.

 

Z grupy Armstrong:

Alpina, Atlas, Bioguard (ISO5), Casa, Cirrus, Cortega, Design Cirrus, Fine Fissured, Graphis, Nevva, Optima, Perla, Parafon Hygien, Perla dB, Perla OP, Sahara, Feria, Ultima, Cortega.


W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: biuro@mastem.pl

 

 


 

SZYBKI KONTAKT

 

 

Biuro Obsługi Klienta: 

33 445 41 84

 

Kontakt Techniczny:  

601 260 201

 

Zapytaj nas:

 

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub naszej działaności - prosimy o kontakt:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>